15 czerwca 2012

Okrągła rocznica

Witajcie moi kochani. Dokładnie wczoraj minął okrąglutki rok od kiedy zaczęłam pisać tego bloga.
Dziękuję wszystkim za wsparcie, za czytanie, za rady i uwagi :) Dziękuję za wszystkie komentarze.
Przez ten cały rok odwiedziliście bloga dokładnie: 18 846 razy :) a w ostatnim miesiącu aż 1 413! Co ciekawe najchętniej odwiedzanym postem na blogu jest post o domowym robieniu Baklavy: http://wkrajuktorynieistnieje.blogspot.com/2011/11/baklava.html Aż tak lubicie baklave? :) Najwięcej jednak wg statystyki blogowej, odwiedzających bloga było z Polski (11 308), a następnie z Turcji (2 416) oraz Cypru (2 272).
Ciesze się, że mój blog ma swoich fanów, że się na coś jednak przydaje, że nie jest typowym pisaniem do "ściany", aby zabić czas.
Ostatnio co prawda opuściłam się w pisaniu, ale to nie oznacza, że nie jestem na bieżąco i nie sprawdzam co tu wyrabiacie :)
Bardzo dużo osób pisze do mnie emaile z różnymi pytaniami czy sugestiami. Każde biorę pod uwagę i zawsze odpisuję na emaile, doradzam lub odradzam. Staram się pisać tego bloga jak najbardziej szczerze, ze swojego punktu widzenia.
Na koniec dodam, że planuje lekkie zmiany w rodzaju postów (to chodzi o te sugestie w emailach, które dostaję). Także spodziewajcie się nowych tematów, nie tylko tych o kulinariach.
Jeszcze raz wszystkim czytelnikom dziękuję i polecam się na przyszłość jak zawsze :)