23 lipca 2011

Filmiki - c.d 20 lipca 1974

Wrzucam na szybko filmiki wyszukane na YouTubie, bez tzw. południowej propagandy. Miałam wrzucić pod poprzednim postem, ale dopiero dzisiaj zabrałam się za szukanie. Najbardziej neutralne filmy jakie udało mi się znaleźć z cyklu "tak to właśnie było". Mieszkając tu chcę zachować tzw. "środkowość", chociaż parę razy wytknięto mi, że jestem już bardziej "turecka", staram się być jednak neutralna, bo jestem tu przecież wciąż jako "yabancı" - obca. Ten konflikt przecież mnie nie dotyczył, ba nawet mnie wtedy jeszcze na świecie nie było...Myślę, że nie będę komentowała tych filmów, uważam, ze komentarz jest zbędny w tym momencie. Miłego odbioru.

Film 1:                                                   Film 2:2 komentarze:

 1. Niniejszym ogłaszamy, iż nominowaliśmy Twój blog do One Lovely Blog Award. Możesz z nominacji skorzystać lub nie - nikogo nie zmuszamy do tego na siłę... ;) Mamy nadzieję, że nie robiłaś jeszcze takiego wpisu.

  Szczegóły tutaj:

  http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html

  Pozdrawiamy

  Dwaj Włóczykije

  OdpowiedzUsuń
 2. Chodzi mi o ten przycisk z La Diva. Pojawia się jak klikniesz konkretny wpis. Co do One Lovely Blog Award, to chyba nic nie daje i nie mam pojęcia, kto to wymyślił, ale co jakiś czas ktoś kogoś nominuje na blogspocie (taka moda), więc w sumie dobrze jest mieć to z głowy, bo jak raz zrobi się taki wpis, to ma się już potem święty spokój... ;)

  Sol

  OdpowiedzUsuń